Nabídka služeb

Digitální tisk

Digitální neboli laserový tisk je vhodný pro menší náklady. Ideálně se hodí pro tisk vizitek, menších počtu letáků (cca do 2 tisíc kusů). Kvalitou je dnes již srovnatelný s ofsetovým tiskem, velkou výhodou je jeho rychlost.

  • Vizitky (vizitky skládané), letáky (letáky skládané), pozvánky, pohlednice, plakáty, brožury, katalogy, prospekty…

Ofsetový tisk

Ofsetový tisk je klasická, desítky let stará technologie, která vyniká svoji kvalitou a cenou při velkých nákladech. Výhoda je nižší cena u větších tisků, možnost tisků přímou barvou = snížení ceny. Nevýhoda je o něco delší čas potřebný na realizaci tiskovin oproti digitálnímu tisku.

  • Vizitky (vizitky skládané), letáky (letáky skládané), plakáty, pozvánky, pohlednice, brožury, katalogy, bloky poznámkové lepené, bloky spirálové, složky prezentační, firemní (/hlavičkové) dopisní papíry, podložky na stůl…

Velkoplošný tisk

Jedná se o tisk speciálními inkousty pro venkovní i vnitřní použití. Velkoplošný tisk je ideální pro potisk reklamních plachet, billboardů a dalších velkých tisků. Žádná velikost není pro nás problém.

  • Bannery, mesh plachty (síťoviny), plakáty, billboardy, samolepky, fotografie, fototapety, obrazy

Venkovní reklama

Venkovní reklamní poutače se vyrábějí kombinací velkoplošného tisku, samolepek, kovovýroby a světel. Jedná o veškerou reklamu, kterou kolem sebe každý den vidíme - zkrátka vše co je venku. Venkovní reklamu nejen vyrábíme, ale také instalujeme, případně zajistíme výrobu konstrukcí, úchytů přímo na míru.

  • Reklamní tabule, reklamní polepy, tvarové poutače, řezaná grafika (reklama), polep aut, světelné a plastické nápisy (3D reklama)

Reklamní předměty / Reklamní textil

Reklamní a tzv. "rozdávací" předměty potěší každého klienta a do každé správně firmy prostě patří. Reklamní propisky, hrnky, trička a tisíce dalších věcí se potiskují buď sítotiskem, tamponovým tiskem a nebo laserem. Také reklamní textil je v mnoha oblastech využíván. Pro označení reklamního textilu se využívá digitální přímý potisk, sítotisk, výšivka, poli-flex fólie, nažehlovací fólie.

  • Reklamní předměty, trička, textil

Laserové gravírování

Naše firma vlastní laserovou gravírku DATALOGIC. Toto zařízení se vyznačuje vysokou kvalitou značení a také i zároveň svou rychlostí. Laserová gravírka DATALOGIC gravíruje tyto materiály: kovy (oxidované, surové, anodizované, potahované, kartáčované), ušlechtilé kovy (zlato, stříbro, bronz), nikl, titan, chrom, polypropylen, PVC, silikon, lakované dřevo, lakovaný papír.

  • Reklamní předměty
  • Ostatní předměty, které jsou z výše uvedeného materiálu

Kopírování

Černobílé a barevné kopírování do formátu A3.

Grafické práce

Grafické návrhy tiskovin, venkovní reklamy, polepů a dalších věcí.