Potisk textilu Ostrava

  • Textil označíme již od 1 kusu
  • Velmi dobré ceny, krátké dodací lhůty.
  • Špičková kvalita potisku moderními technologiemi
  • Podle Vašeho požadavku zvolíme nejvhodnější technologii
  • Textil jsme schopni označit těmito technologiemi: digitální transfer, sítotisk, flex, sublimace, výšivka,
  nášivka.
  • Potiskneme téměř vše: trička, polokošile, košile, mikiny, bundy, vesty, kalhoty, šortky, čepice, kšiltovky, tašky a jiné reklamní předměty.
  • Vlastníme tiskárnu na tisk digitálních transferů DTF MAX 60, kterými se pak následně označuje/branduje textil, tašky nebo reklamní předměty. Je to velmi moderní technologie u které není omezení barevnosti. Tato technologie je zároveň i velmi levná a výstup velmi kvalitní.
  Přenos transferu na textil se provádí pomoci lisů DRUCKTECH, které patří k těm nejlepším co se v současné době nabízí.

  Digitální transfer

  Tato technologie je v současné době nejpoužívanější technologií potisku reklamního textilu a reklamních předmětů, které jsou vyrobeny z nějaké látky (tašky, taštičky, deštníky aj.)
  Není zde omezení barevnosti, neúčtuje se tisková příprava (na rozdíl od technologie sítotisk, kde se musí připravit jednotlivá síta pro potisk), potisk je trvanlivý. Tuto technologii je možné využít jak při málonákladovém potisku, tak i při větších počtech. Barevnost CMYK.

  Sítotisk

  Tato technologie se používá při větších odběrech a to z důvodu, že příprava potisku je pracná. Výhodou u této technologie je, že lze tisknout přímými barvami PANTONE a ty mají někdy jiné možnosti barevnosti oproti barevnosti CMYK. Jelikož vlastníme tiskárnu na tisk digitálních transferů DTF MAX 60, tak tuto technologii používáme pouze ve výjimečných případech, kdy je z nějakého důvodu tato technologie požadována.

  Flex

  V současné době velmi výjimečně používaná technologie a to z důvodu pracnosti separace vyřezané grafiky a také omezení co se týká velikosti řezaného textu. Flex fólie mají svoji barevnou škálu. Některé barevné odstíny jsou specifické a nejdou nahradit tiskem v barevnosti CMYK.

  Sublimace

  Potisk lze realizovat pouze na bílý textil. Nejčastěji se používá na funkční materiál, např. dresy pro sportovce, vlajky atp. Potisk vypadá jako kdyby byl přímo vtištěn do látky. Je to specifická technologie, která se používá pro určité typy textilu.

  Výšivka/Nášivka

  Některé typy textilu nejdou označit jinak než vyšitím, např. froté, fleece. U tohoto typu označení se musí nejprve zpracovat logo ve vyšívacím programu. Výhoda: odolná při častém praní. Nevýhoda: není vhodná pro každou grafiku, delší časová náročnost proti potisku.

  Napište nám

  Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) se Zásadami zpracování osobních údajů a chci odeslat formulář.

  Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a platí pravidla ochrany soukromí a použití služby od Google.

  Naši klienti

  Spokojení klienti jsou naše motivace nabízet ještě kvalitnější služby.